Archiv aktualit

« 1 2 3 4 64 128 191 254 »
Zpráva 2. 6. 2020

Hlásínek na červen a tábor - V sekci Hlásínek už máte ke stažení červnový Hlásínek včetně speciálních táborových příloh, tak koukněte, co nás všechno parádního čeká.

Zpráva 26. 5. 2020

Výprava pod bivaky - Ahoj kluci, situace nám zatím přeje, vrhneme se tedy zpět do běžné činnosti po hlavě, a proto je tu pro vás vícedenní výprava pod bivaky. Tentokrát se vydáme z Hrádku nad Nisou skrz Lužické hory. Protože na cestu budeme využívat vlak, je nutné, abyste s sebou měli roušku, kterou budete mít ve vlaku nasazenou (venku už pak nikoliv). Cesta samozřejmě nebude náročná a budete mít spoustu času si na ní popovídat s kamarády, které jste nemohli dlouhou dobu osobně potkat. :)

Zpráva 25. 5. 2020

Výprava do tajuplných skal - Ahoj, kluci! Tuto sobotu po delší pauze vyrazíme na parádní výpravu, tentokrát prozkoumat záhadnou skalnou oblast plnou nezvěstných poutníků. Lokalita je proslulá neobvyklým děním a určitě nás po cestě čekají mnohé výzvy. Proto, čím více nás bude, tím lépe! Vyrazíme ráno vlakem do Oldřichova v Hájích, kde započne naše výprava. Určitě si vezmi hodně odvahy i důvtipu, a nezapomeň na roušku do vlaku! Jistě zažijeme super dobrodružství, proto rozhodně neváhej a vyraz s námi!

Zpráva 24. 5. 2020

Kronika - Jarňasy - Máme pro vás kroniku z vícedeňky během jarních prázdnin, tak koukněte, co jsme spolu zažili.

Zpráva 18. 5. 2020

Kronika z tělocvičny - Máme tu další akce, tak se mrkněte, jak jsme si to užili v tělocvičně i předcházejících schůzkách.