Archiv aktualit

« 1 2 3 4 71 141 210 280 »
Zpráva 7. 6. 2023

Hlásínek na červen 2023 s táborovou přílohou - Vychází poslední Hlásínek v tomto školním roce ale o to důležitější. Najdete v něm totiž speciální přílohu, kde se dozvíte vše potřebné o letošním táboře - nejen srazy a návraty, ale také třeba co si s sebou nezapomenout nebo kam vám mohou kamarádi psát dopisy a pohledy. Ale nebudete ochuzeni ani o klasický Hlásínek, kde na vás čeká mnoho informací včetně aktuálního bodování, rozpisu akcí či důležitého Infostánku. Autora velmi zajímavého článku o Linuxu asi uhodnete sami... ano je to Šípek. A připomeneme si i úžasné vítězství naší družiny v krajském kole Svojsíkova závodu a jejich postup do toho celostátního - pogratulujme jim a držme jim palce.

Zpráva 23. 5. 2023

Výprava pod bivaky do Českého ráje - Ahoj kluci, jaro už je v plném proudu a to znamená jediné, čeká nás další vícedenní výprava. Tentokrát se vydáme pod bivaky do CHKO Český ráj na pěknou trasu mezi obcí Žďár a Kněžmost a na cestě nás čeká ohromné množství přírodních krás. Počasí nám snad bude přát a dovolí nám i nějakou tu koupačku, takže si určitě nezapomeňte plavky. Doufáme, že vás přijde co nejvíce a společně si užijeme hezký víkend plný zábavy a mýtického dobrodružství.

Zpráva 17. 5. 2023

Výprava s Vlčaty - Ahoj kluci, venku už chvíli panuje krásné počasí, pojďme jej tudíž řádně využít. Čeká nás společná výprava s oddílem Vlčat a Světlušek. Krom krásné trasy přírodou nás čeká hromada her, a hlavně spousta zábavy, tak neváhejte a pojďte si užít sobotu.

Zpráva 3. 5. 2023

Hlásínek na květen 2023 - Květen se hlásí a s ním i nové číslo Hlásínku. Určitě si ho otevřete neb v něm naleznete záplavu nových zpráv – první informace o táboru, aktuální rozpis akcí, ale i připomenutí k tomu si zkontrolovat skautský kroj. Zajímavé je určitě bodování – jak se vám dařilo, kdo aktuálně vede a že dubnové bodování vyhráli hned tři borci z vás najednou. Neméně zajímavá je i zadní strana, která se věnuje nejen dořešení oné záhadné otázky, co udělá hroznové víno v mikrovlnce, ale i velmi inspirativním článku o Kubismu od Echa. Sami si přečtěte, co jste asi vůbec netušili, pojďte do toho.

Zpráva 1. 5. 2023

Výprava na Laser tag - Ahoj kluci, rok uběhl jako voda a zase zde máme oblíbenou výpravu, na které si zahrajeme lasergame v areálu v Kateřinkách a poté se vydáme pěšky do Lidových sadů. Takže určitě přijďte, počasí bude, doufejme, nádherné, takže si akci určitě užijeme. Potom co si do sytosti zastřílíme, tak se projdeme do Lidových sadů a cestou si zahrajeme zajímavé hry. Takže se protáhněte, bude to jízda.