Archiv aktualit

« 1 2 3 4 61 120 180 239 »
Zpráva 18. 2. 2019

Jarní prázdniny 2019 - Ahoj kluci! Rok se s rokem sešel, a tak jako každoročně na nás čekají jarní prázdniny s 28. oddílem. Jako obvykle si i letos užijeme parádní týden plný zábavy. Tentokrát budeme Jarňáky trávit v klubovně v Jilemnici, která nám poskytne veškerý potřebný komfort a zázemí k našemu pobytu. Bude to stát za to, takže neváhejte a určitě přijeďte! Svou účast nahlaste, prosím, kvůli plánování jídelníčku nejpozději na schůzce 27.2. Těšíme se na Vás!

Zpráva 17. 2. 2019

Výprava do tělocvičny s 26. oddílem - Ahoj, kluci! Tuto sobotu vyrazíme na již 5. ročník sportovního dopoledne do nám dobře známé tělocvičny ZŠ Vrchlického. A jak jinak než s kluky z 26. oddílu! Svoje síly poměříme hned v několika disciplínách, jako je fotbal, florbal, nebo vybíjená. Doufáme, že přijdete jak vy, aktivní sportovci, tak i občasní sportovní rekreanti. :) Ať si všichni společně můžeme užít aktivně strávený den s našimi kamarády z druhého klučičího oddílu našeho střediska.

Zpráva 12. 2. 2019

V.I.P. AKCE do kina a do klubovny - Ahoj všichni. Věnujte pozornost následujícím řádkům. Připravili jsme pro Vás skvělou VIP akci. Jde o návštěvu kina s následným přespáním v naší klubovně. Budete moci opět uplatnit Vaše VIP kartičky a také se opět všichni uvidíme. Tak tedy, už tento pátek Vás tímto zveme do multikina Cinema City ve Foru. Tady zhlédneme společně super zábavný film. Na výběr budete mít z Lego příběhu 2 nebo Alita: bojový anděl. Druhý film je však přístupný až od 12 let a pokud by na něj přesto chtěli jít i mladší členové oddílu, je potřebné, aby rodiče poslali informaci Zipovi, že s tím souhlasí. V obou případech půjde o skvělou zábavu. Hned po skončení představení kina se vydáme společně do naší klubovny. Zde je pro Vás připravený zajímavý a zábavný večer plný dalších překvapení. Zahrajeme si nejen deskové hry (klasické i zcela nové), ale čeká nás i řada dalších aktivit třeba na PC či možná i Kinectu. A pro starší z vás, co pojedou na Svojsíkův závod, máme připravené jedno ranní překvapení, které nečekáte – určitě je tedy se na co těšit.

Zpráva 6. 2. 2019

Hlásínek na únor 2019 - V sekci Hlásínek si již můžete prohlédnout aktuální únorové vydání.

Zpráva 5. 2. 2019

Výprava na boby - společně s oddílem Vlčat - Ahoj kluci, období nejrůznějších zimních radovánek je v plném proudu a proto jsme si pro vás připravili další skvělou výpravu, kterou tentokrát strávíme s oddílem Vlčat z našeho střediska. Již tuto sobotu nás čeká pořádná porce zábavy, kterou si nemůžete nechat ujít! Vyrazíme totiž sáňkovat na místo, o kterém možná vůbec nevíte. Jedná se o speciální sáňkařskou dráhu nedaleko města Smržovka. Já sám jsem o této dráze neměl ani tušení. O to více mne láká ji v sobotu pořádně vyzkoušet a věřím, že vás také! Tak hurá do sklepa pro boby a v sobotu se na vás budu těšit!