Archiv aktualit

« 1 2 3 4 61 121 181 241 »
Zpráva 10. 4. 2019

VIP akce do Prahy na neonový minigolf - S příchodem jara – tak krásného ročního období – se i náš oddíl přidává s jednou akcí, která ve vás zcela určitě vyvolá vlnu radosti! Jedná se o další VIP akci, na které budete moci využít vaše vydražené kartičky. Věřím, že i tentokrát jsme pro vás vymysleli ojedinělý program, který na běžné výpravě zkrátka nezažijete. Na této VIP akci se vydáme do Prahy, která nabízí mnoho možností netradiční zábavy. Jednou z nich je i tzv. „neonový minigolf“, který je umístěn ve speciální temné místnosti vybavené UV lampami. Ty osvětlují celý prostor a odráží různé barvy na překážkách, drahách či dekoracích, které jsou inspirovány pražskou historií a architekturou. Myslím si, že před sebou máme vidinu skvělého zážitku, který si zkrátka nemůžete nechat ujít! Budeme se na vás v sobotu těšit!

Zpráva 8. 4. 2019

Velikonoční výprava 2019 - Ahoj! Jaro je už konečně tady a s tím i naše tradiční Velikonoční výprava s celým střediskem, tedy s 26. oddílem, 28. oddílem a s Vlčaty. Letos se vydáme do Proseče pod Ještědem, kde máme zarezervovaný parádní objekt tělocvičny (spát se bude na zemi), který plně vyhovuje všem našim požadavkům. Můžete se těšit na nabitý program, ve kterém se vydáme zdolat bájnou Velikonoční horu. Budeme první v historii, kterým se to povede? Přijeďte to zjistit! Mimo to nás čeká i tradiční koledování, takže kluci, vezměte si s sebou pořádnou pomlázku a holky, nezapomeňte na nějakou odměnu pro kluky!

Zpráva 3. 4. 2019

Hlásínek na duben 2019 - V sekci Hlásínek si již můžete prohlédnout aktuální dubnové vydání.

Zpráva 2. 4. 2019

Městská hra - Skautská pošta - Ahoj, kluci, již v minulém týdnu se vám do rukou dostala pozvánka na tuto netradiční jarní akci, tak doufám, že s ní všichni počítáte! :) Během sobotního dne se nevydáme nijak daleko, cílem tentokráte nebude rozhledna nebo snad příroční památka… dokonce na tuto akci nevyrazíme sami! V sobotu nás totiž ve Vratislavicích čeká tzv. městská hra! Jejím cílem letos bude celé naše středisko Mustang a zároveň další liberecké středisko Ještěd seznámit se skautingem v době vzniku Československé republiky. Budete mít jedinečnou možnost setkat se s významnými osobnostmi z české historie a vyzkoušet si nelehkou úlohu někdejších mladých skautů. Taková možnost se již nemusí v budoucnu opakovat, tak neváhejte a vyrazte s námi! :) POZOR! Na městskou hru jsou zváni také rodiče našich členů! Za Vaši účast budeme velice rádi. Těšíme se na Vás!

Zpráva 1. 4. 2019

Kronika z naší první VIP akce - Koukněte, jak jsme si užili naší první letošní VIP výpravu do kina a do klubovny s přepsáním - opravdu to byla paráda a v kronice již naleznete fotky, tak se podívejte...