Archiv aktualit

« 1 2 3 4 66 132 197 262 »
Zpráva 9. 6. 2021

Výprava na Maloskalsko - Ahoj kluci, červen přišel do našich krajin s nebývale krásným počasím, kterému lze jen stěží odolat! Jistě znáte ten pocit, který vás doslova nepřemožitelnou silou táhne někam ven! Věřím, že i tuto sobotu budete vstávat z postele přesně s tímto pocitem - oddíl si totiž pro vás na tento den připravil výpravu do přírodní rezervace zvané Maloskalsko, která nabízí až překvapivě mnoho zajímavých turistických cílů. Naše kroky povedou třeba přes zříceniny hradů Frýdštejn a Vranov, budeme míjet skalní útvary a na mnoha místech se nám naskytnou i výhledy do krajiny. Těšit se můžete také na pestrý a zábavný program, který dovede k dokonalosti atmosféru nadcházejícího léta! Tak na viděnou v sobotu!

Zpráva 2. 6. 2021

Hlásínek - červen 2021 + táborová příloha - Máme tu poslední Hlásínek v letošním školním roce, kde najdete nejen spoustu zajímavých informací, ale hlavně pak vše podstatné k táboru jako takovému. Neváhejte vše pečlivě prostudovat.

Zpráva 31. 5. 2021

Výprava VIP - Lasertag a cesta do Liďáků - Ahoj kluci, doufám, že jste si minulý víkend užili vícedenní výpravu. A tuto sobotu nás čeká další parádní akce. Mnozí z vás jste určitě poznali, že se jedná o VIP akci. Společně se vydáme na Lasertag, kde si budete moct se svými kamarády změřit přesnost ve střelbě a hlavně týmovou spolupráci. Po třech hodinách laserové střelby se vydáme na krátký výlet, který zakončíme v Lidových sadech. Během cesty si zahrajeme pár her, určitě bude prostor si popovídat a užít spoustu zábavy. Hlavně si s sebou nezapomeňte vzít VIP kartičku. Těšíme se na vás v sobotu na laserovém „bojišti“ :)

Zpráva 19. 5. 2021

Výprava pod bivaky - Ahoj kluci, po delší době máme konečně možnost si užít vícedenní akci s oddílem a rovnou přitom uděláme užitečnou práci! Pokud se právě teď podíváte kolem sebe, jistě si všimnete, že něco není v pořádku, brontosaurus pojídající smrky u klubovny tu ještě před hodinou nebyl! A co tu po zemi hledá Svatý Václav z desátého století? Zcela určitě tady někdo dělá s časem neplechy. Vydáme se tedy po čerstvých stopách padoucha měnícího důležité události v naší historii a pokusíme se ho dopadnout, aby už dál nemohl škodit. Držte si batohy, naše jízda časem teprve začíná!

Zpráva 11. 5. 2021

Výprava do okolí Višňové - Hlášení všem členům naší elitní jednotky! V blízkosti hranic s Polskem se dějí velmi podivné věci. Vzhledem k závažnosti případu budou doposud známá fakta předána až na místě. Jednotka svou činnost zahájí poblíž obce Višňová, postupovat bude směrem k hranicím až do Černous. Prokažte, že se nezaleknete nepřítele ani případného špatného počasí a že misi v pořádku a úspěšně dokončíte. Ahoj kluci, nebojte se, situaci máme pod kontrolou. Na tuto výpravu již vyrazíme společně jako oddíl, nová epidemická opatření nám to dovolují (nemusíme se tedy dělit po družinách). Pojďte tedy s námi podél řeky Smědé a pomozte ochránit zdejší lid před nebezpečím, jež jim hrozí ze strany místních kriminálníků.