Aktuality

Zpráva 18. 3. 2019

Výprava „kolem dokola“ - Nazdar kluci! Půlka března je již za námi a venku se konečně pomalu dělá ideální počasí na pěší výpravu. To ovšem není tentokrát zase tak podstatné, jelikož během sobotní výpravy budeme tak trochu cestovat. Ale určitě ne tak, jak byste si možná představovali! Jaké by to však bylo překvapení, kdybych vám již nyní prozradil, co nás přesně čeká. Poodhalím pouze to, že vás během naší cesty čekají zajímavé výzvy, nečekané zvraty i překonávání překážek pomocí vašich schopností. Naše sobotní cestování bude zpočátku směřovat do krajiny v okolí Zdislavy. Kam (a za jakých okolností) se podíváme dál? Záleží pouze na vás, jestli to chcete zjistit! Tak tuto sobotu přijďte na výpravu, která bude tentokrát doslova „kolem dokola“!

Zpráva 13. 3. 2019

Hlásínek na březen 2019 - V sekci Hlásínek si již můžete prohlédnout aktuální březnové vydání.

Zpráva 12. 3. 2019

Kronika z Vánoční výpravy - Uznávám, chvíli to trvalo, ale již tu máme kroniku z Vánoční výpravy, tak se mrkněte...

Zpráva 18. 2. 2019

Jarní prázdniny 2019 - Ahoj kluci! Rok se s rokem sešel, a tak jako každoročně na nás čekají jarní prázdniny s 28. oddílem. Jako obvykle si i letos užijeme parádní týden plný zábavy. Tentokrát budeme Jarňáky trávit v klubovně v Jilemnici, která nám poskytne veškerý potřebný komfort a zázemí k našemu pobytu. Bude to stát za to, takže neváhejte a určitě přijeďte! Svou účast nahlaste, prosím, kvůli plánování jídelníčku nejpozději na schůzce 27.2. Těšíme se na Vás!

Zpráva 17. 2. 2019

Výprava do tělocvičny s 26. oddílem - Ahoj, kluci! Tuto sobotu vyrazíme na již 5. ročník sportovního dopoledne do nám dobře známé tělocvičny ZŠ Vrchlického. A jak jinak než s kluky z 26. oddílu! Svoje síly poměříme hned v několika disciplínách, jako je fotbal, florbal, nebo vybíjená. Doufáme, že přijdete jak vy, aktivní sportovci, tak i občasní sportovní rekreanti. :) Ať si všichni společně můžeme užít aktivně strávený den s našimi kamarády z druhého klučičího oddílu našeho střediska.

Zpráva 12. 2. 2019

V.I.P. AKCE do kina a do klubovny - Ahoj všichni. Věnujte pozornost následujícím řádkům. Připravili jsme pro Vás skvělou VIP akci. Jde o návštěvu kina s následným přespáním v naší klubovně. Budete moci opět uplatnit Vaše VIP kartičky a také se opět všichni uvidíme. Tak tedy, už tento pátek Vás tímto zveme do multikina Cinema City ve Foru. Tady zhlédneme společně super zábavný film. Na výběr budete mít z Lego příběhu 2 nebo Alita: bojový anděl. Druhý film je však přístupný až od 12 let a pokud by na něj přesto chtěli jít i mladší členové oddílu, je potřebné, aby rodiče poslali informaci Zipovi, že s tím souhlasí. V obou případech půjde o skvělou zábavu. Hned po skončení představení kina se vydáme společně do naší klubovny. Zde je pro Vás připravený zajímavý a zábavný večer plný dalších překvapení. Zahrajeme si nejen deskové hry (klasické i zcela nové), ale čeká nás i řada dalších aktivit třeba na PC či možná i Kinectu. A pro starší z vás, co pojedou na Svojsíkův závod, máme připravené jedno ranní překvapení, které nečekáte – určitě je tedy se na co těšit.

Zpráva 6. 2. 2019

Hlásínek na únor 2019 - V sekci Hlásínek si již můžete prohlédnout aktuální únorové vydání.

Zpráva 5. 2. 2019

Výprava na boby - společně s oddílem Vlčat - Ahoj kluci, období nejrůznějších zimních radovánek je v plném proudu a proto jsme si pro vás připravili další skvělou výpravu, kterou tentokrát strávíme s oddílem Vlčat z našeho střediska. Již tuto sobotu nás čeká pořádná porce zábavy, kterou si nemůžete nechat ujít! Vyrazíme totiž sáňkovat na místo, o kterém možná vůbec nevíte. Jedná se o speciální sáňkařskou dráhu nedaleko města Smržovka. Já sám jsem o této dráze neměl ani tušení. O to více mne láká ji v sobotu pořádně vyzkoušet a věřím, že vás také! Tak hurá do sklepa pro boby a v sobotu se na vás budu těšit!

Zpráva 22. 1. 2019

Výprava na lyže II - Ahoj, kluci! Počasí nám opět přeje. Doufáme, že se v sobotu sejdeme v co nejhojnějším počtu a užijeme si spolu krásný zimní den. Je jedno, zda jste běžkaři či sjezdaři. Každý si přijde na své ať už v podobě sjezdovek v Bedřichově, kde si krásně zalyžují začátečníci i zkušení lyžaři, nebo krás Jizerských hor pokrytých bohatou sněhovou pokrývkou na běžkách. Pro obě skupiny platí stejný čas a místo srazu, včetně návratu.

Zpráva 8. 1. 2019

Hlásínek na leden 2019 - V sekci Hlásínek si již můžete prohlédnout aktuální lednové vydání.