Aktuality

Zpráva 20. 11. 2017

Výprava na lezeckou stěnu Šutr - Ahoj, kluci! Venku bohužel v posledních dnech buďto hodně prší nebo málo sněží a celkově se dá říci, že je tzv. „počasí pod psa“. Ale nebojte se! Pro náš oddíl to rozhodně neznamená, že bychom neměli vyrazit na sobotní výpravu! Máme naopak onu správnou motivaci se opět po roce společně vydat na lezeckou stěnu, tentokrát na, nám velice dobře známý, Šutr v Liberci. :) Budete mít možnost si vyzkoušet jednoduché i náročnější lezecké trasy, zažijete s námi opět něco nového a samo sebou se také i něčemu novému přiučíte. Strach a obavy můžete s klidem nechat doma, bude o vás dobře postaráno. :) Moc se na vás těšíme!

Zpráva 15. 11. 2017

Ztráty a nálezy po táboře 2017 - Podívejet se do kroniky minulého roku (akce 22. 7. 2017) a kdokoliv poznáte nějaké své vybavení, dejte nám vědět a je možné si ho vyzvednout na kterékoliv schůzce.

Zpráva 14. 11. 2017

Lísteček na VIP výpravu do kina a do klubovny - Ahoj kluci, čas plyne neustále dopředu a proto již přichází další skvělá akce, kde budete moci uplatnit vaše VIP kartičky: návštěva kina s následným přespáním v klubovně! Hned tento pátek zavítáme do multikina Cinema City v OC Forum, kde mladší z vás zhlédnou zábavný a napínavý snímek o dobrodružství malého hrdiny jménem Adam. Starší z vás budou moci sledovat akční sci-fi snímek o hrdinských činech, které povedou záchraně naší planety před nepřátelským útokem. Po jedinečném kulturním zážitku se vydáme do klubovny, kde vybalíme nesčetné množství společenských her a zahájíme velkolepé utkání. Budete muset co nejvíce uplatnit své taktické i logické myšlení, abyste po urputné bitvě dovedli hru k vítězství. A to nejenom nad rovery, kteří budou hrát proti vám. Naladěna bude rovněž i kytara, se kterou si oživíte táborové písničky. Navíc pro vás máme připraveno jedno překvapení! Těšíme se na vás!
Rádi bychom Vás rovněž informovali, že pro účastníky akce bude zajištěna páteční večeře i sobotní snídaně.
POZOR! U této akce je důležité nahlásit předem svou účast, abychom mohli rezervovat přesný počet vstupenek do kina. Prosíme tedy všechny zájemce, aby se nejpozději do pátečních 12:00 ozvali Zipovi a potvrdili svou účast na této VIP akci. Pokud by se někdo nemohl na poslední chvíli zúčastnit, stačí o tom dát obratem vědět. Za spolupráci předem děkujeme.

Zpráva 7. 11. 2017

Výprava do nekonečných pustin světa - Ahoj, kluci! Nacházíme se v roce 2 277. Na poslední středeční schůzce jsme sotva stihli uvést do provozu rodné Vaulty (kryty) a nyní se konečně vydáváme za hranice našeho domova. Stojíme na prahu prašných plání a v dáli sledujeme rozvaliny kdysi velkého a prosperujícího města, jakým byl Jablonec nad Nisou. Tyto končiny zkusíme prozkoumat z rozhledny Černá Studnice a zajistíme pro naše Vaulty nové informace o okolí. Máš i ty odvahu vykročit do zdánlivě pustých míst?

Zpráva 2. 11. 2017

Fotky z podzimní výpravy jsou již v kronice - Zavzpomínejte na báječnou podzimní výpravu v naší kronice...

Zpráva 1. 11. 2017

Hlásínek na listopad 2017 - Listopadový Hlásínek již naleznete na našem webu, tak se podívejte...

Zpráva 25. 10. 2017

Fotky z výpravy za svobodou jsou v kronice - Další fotky najdete v naší kronice, tentokrát z výpravy k protržené přehradě, tak se mrkněte...

Zpráva 24. 10. 2017

Tuto středu 25.10. se schůzka NEkoná - Tento týden začneme až společnou vícedenní podzimní výpravou ve čtvrtek a středeční schůzka se tedy nekoná.

Zpráva 19. 10. 2017

Fotky z VIP akce do Prahy - V kronice již naleznete fotky z naší první letošní VIP výpravy do Prahy, tak se mrněte...

Zpráva 17. 10. 2017

Fotky z vícedeňky jsou v kronice - Podívejte se na další báječné fotky ze schůzek, ale hlavně z vícedeňky pod stany, určitě to stojí za to...