Aktuality

Zpráva 13. 5. 2024

Výprava pod bivaky do Lužických hor - Ahoj kluci, léto se nám blíží a s ním i tábor, ale ještě před táborem nás čeká výprava pod bivaky. Určitě neváhejte dorazit, protože nás čeká výprava plná dobrodružství a překvapení v okolí Hrádku nad Nisou. Snad nás počasí nezradí a my si tak užijeme bezvadně strávený společný víkend, už se na vás těšíme.

Zpráva 6. 5. 2024

Výprava na rafty a koloběžky - Ahoj kluci! Na tuto sobotu jsme si pro vás připravili opravdovou pecku. Tentokrát, se společně vypravíme na Malou Skálu, odkud nás čeká přibližně 9 km dlouhá trasa do Dolánek. Ovšem nepůjdeme pěšky, ale budeme se plavit na raftech! Nemusíte mít však obavu, že by nás čekala divoká jízda, řeka Jizera je v těchto místech klidná a vy se navíc pouze povezete. O řízení se postarají vedoucí. A aby té zábavy nebylo málo, na cestě zpět na Malou Skálu se svezeme na koloběžkách! Tu už ovšem bude každý pohánět a řídit sám. :-) Musíme už jen doufat, že nám bude přát počasí. Pokud by se nevydařilo, máme pro vás připravený neméně zábavný program – nejprve vyrazíme do tělocvičny ZŠ Vrchlického, kde si zahrajeme různé míčové hry, a poté vyrazíme do kina! Věřím, že ať už bude počasí jakékoliv, bezpochyby nás čeká báječná sobota!

Zpráva 2. 5. 2024

Hlásínek květen 2024 - Do prázdnin a hlavně tábora zbývají poslední dva měsíce a nyní vás vítá květnový Hlásínek. Připomene vám, abyste si zkontrolovali kroje, které budou právě na tábor potřeba. Nechybí klasický rozpis akcí ani přehled aktuálních výsledků bodování a dozvíte se, komu se v dubnu dařilo nejvíce. A je tu i jedna skvělá novinka – rozhovor s roverem. Redakce Hlásínku si vybrala jako prvního Honzíka, tak se pusť do čtení.

Zpráva 23. 4. 2024

Výprava s Vlčaty - Ahoj kluci, máme tu další výpravu a tentokrát nás čeká něco speciálního, jelikož bude spojená s oddílem vlčat. Na rozdíl od dřívějších roků nás ovšem čeká menší změna, nepůjdeme s celým oddílem, ale pouze s klučičí částí, neboť holky si užijí výpravu s 28. oddílem. Téma výpravy se dozvíte až na místě, ale dá se poměrně lehce odhadnout zhruba o jaké téma se bude jednat z obrázku vpravo. Tak zatím, budeme se těšit na výpravě!

Zpráva 8. 4. 2024

Rytířská výprava - Ahoj kluci, v sobotu nás čeká další skvělá výprava, doufejme že počasí zůstane takové jako minulý víkend, vydáme se do okolí Nového Města pod Smrkem. Ale nečekejte žádnou klasickou výpravu, jelikož nebudeme sami. Vyrazí totiž s námi oddíl Heureka a společně se vydáme do boje. Určitě doražte, bude to jízda!

Zpráva 3. 4. 2024

Hlásínek duben 2024 - Dubnový Hlásínek je opět plný zajímavých informací, tak si ho hned přečtěte. Najdete zde výsledky březnové soutěže, rozpis akcí na duben a zajímavosti o blížícím se Dni Země. A nesmí samozřejmě chybět ani bodování a vaše aktuální skóre - zas se promíchalo pořadí nejlepších z vás, ale do tábora ještě pár měsíců zbývá, tak není nic rozhodnuto...

Zpráva 20. 3. 2024

Velikonoční výprava 2024 - Nazdar kluci! Jak jistě víte, blíží se Velikonoce, což samozřejmě znamená, že se blíží i vícedenní velikonoční výprava! Jak je zvykem, sejdeme se jako celé středisko v Proseči pod Ještědem. Budeme se spolu starat o vajíčka. Ovšem ne klasická malovaná, ale dinosauří. Tak se k nám přidejte, ať nepřijdete o takové dobrodružství!

Zpráva 11. 3. 2024

Výprava – Chcete být milionářem? - Ahoj kluci, určitě jste se někdy chtěli zúčastnit prestižní soutěže Chcete být milionářem? a tuto sobotu budete mít jedinečnou možnost. V okolí Špičáku se bude konat letošní ročník zmíněné soutěže a vy nesmíte chybět. Máte šanci vyhrát luxusní ceny a jako specialitu jsme pro vás připravili úplně nové soutěže a aktivity, ve kterých úkážete jestli opravdu chcete být milionářem. Budeme se na vás těšit a nezapomeňte si vstupní Mustangy ve výši 10M.

Zpráva 6. 3. 2024

Hlásínek březen 2024 - S novým měsícem tu máme nejčerstvější vydání našeho oddílového časopisu Hlásínek. Najdete zde opět hromadu informací, tak se do něj hned začtěte. Dozvíte se, jak jste dopadli v bodování, kdo byl nejlepší za březen a kdo aktuálně vede celkově. Čeká na vás také nová soutěž o až 100 Mustangů s možností mít nově podepsané až dva úkoly ve stezkách. Ale konec povídání a hurá do čtení...

Zpráva 11. 2. 2024

Jarní prázdniny 2024 - Ahoj kluci, konečně jsme se dočkali a jarní prázdniny jsou zase tady. Jako každý rok vyrážíme na nejdelší výpravu v roce společně s holkami z 28. oddílu a jedeme do skautské klubovny v Hostinném, kde to už moc dobře známe. Bude to týden plný zábavy, překvapení a her, tak dorazte, ať si to všichni společně můžeme užít.