Aktuality

Zpráva 8. 8. 2019

Kronika z května je tu - Podívejte se, co jsme si užili na květnových výpravách i schůzkách...

Zpráva 29. 7. 2019

Kronika z Velikonoc - A je to tu - zavzpomínejte, jak jsme společně prožili střediskové Velikonoce a těšte se na fotky z tábora :)

Zpráva 17. 6. 2019

Rodičovský den na táboře - Vážení rodiče, srdečně vás zveme na návštěvní den, který již tradičně pořádáme během našeho letního tábora. Sraz bude u kapličky ve vesnici Vápno za Českým Dubem. Zde na Vás budeme čekat a dovedeme Vás dolů na louku. Na tábořiště můžete dojít i sami na cca 14 hodinu. Pokud se rozhodnete sjet autem z Vápna do údolí, prosíme Vás, abyste zaparkovali na přední louce před brodem a zbytek cesty došli pěšky. Důvodem je velmi špatný stav cesty, která obě louky spojuje. Pokud budete chtít své auto ponechat nad údolím, je možné zaparkovat přímo u kapličky – počet míst je však značně omezen. Pokud se ke kapličce nevejdete, využijte velké parkoviště v obci Hlavice – viz přiložený odkaz na mapu s vyznačenými místy: https://mapy.cz/s/1K51g Mimo odpoledního dobrovolného programu pro Vás budeme mít svačinu a večeři. Večer se můžete zúčastnit našeho táborového ohně (cca od 21:30), který bývá vždy velice pěkným zážitkem. Po jeho skončení lze na našem tábořišti i přespat – budeme mít pro Vás vyhrazené jedno volné tee-pee, ale je potřeba si s sebou vzít vlastní spacák a karimatku – lze v něm spát pouze na zemi. Kdo preferuje soukromí, může si s sebou vzít vlastní stan. Prosíme Vás o nahlášení Vaší účasti a její plánované délky. Předpokládáme, že dětem přivezete dobroty, doporučujeme však v rozumném množství. Budete-li mít tu možnost, oceníme např. upečenou buchtu nebo koláč, na kterém by si mohl pochutnat celý tábor. Budeme se na Vás těšit!

Zpráva 16. 6. 2019

Kronika ze schůzek a VIP akce do Prahy - V kronice již nalezente fotky z hromady dubnových schůzek a z VIP výpravy na neonový minigolf do Prahy, tak koukněte, co jsme spolu zažili.

Zpráva 11. 6. 2019

Pracovní četa 2019 - Ahoj kluci, přípravy pro naše letní táboření jsou v plném proudu a já pevně věřím, že se na tuto velkolepou akci všichni těšíte. Abychom si však mohli užít báječné tři týdny plné pohody v zázemí naší krásné louky, je zapotřebí pro to něco udělat. A tak každoročně poslední víkend před táborem vyrážíme na tzv. „pracovní četu“. Během této akce připravíme naši louku a její okolí pro nadcházející tábor. Když se do toho pustíme s pořádným nasazením, budeme mít na táboře mnohem méně práce a ušetřený čas budeme moci věnovat programu a zábavě! Za účast na této výpravě navíc získáte vyšší sumu Mustangů, což by do našeho bodování mohlo přinést zajímavé změny. Těšíme se na vás!

Zpráva 11. 6. 2019

Pracovní četa – prosba na rodiče - Dobrý den, rádi bychom Vás touto formou poprosili o pomoc na předtáborové pracovní četě, kde budeme společnými silami připravovat co nejvhodnější podmínky pro naše letní táboření. Budeme se na Vás moc těšit a předem Vám velmi děkujeme za ochotu a investovaný čas.

Zpráva 4. 6. 2019

Hlásínek na červen 2019 - Červnový Hlásínek včetně táborové přílohy již naleznete na našem webu, tak se podívejte...

Zpráva 3. 6. 2019

VIP akce do areálu Lasertag - Ahoj kluci! O víkendu nás čeká poslední VIP akci v tomto školním roce a bude stát za to! Vyprávíme se společně do Radčic, kde se nachází parádní aréna, ve které se utkáme ve hře zvané lasergame, kterou možná znáte z Babylonu. Zde je ovšem mnohem větší prostor na to ukázat, co v nás je! Nezapomeňte si VIP kartu a uvidíme se v sobotu!

Zpráva 21. 5. 2019

Vícedenní výprava pod bivaky - Ahoj kluci, konec měsíce května je v našem oddíle již po mnoho let spojen s akcí, na které byste určitě neměli chybět. Jedná se o vícedenní výpravu pod bivaky, během které se vždy naladíme na tu pravou letní atmosféru. Během této výpravy se budeme chovat jako praví zálesáci - čeká nás vaření na ohni, nocování pod přístřešky zvanými „bivaky“ a samozřejmě se také můžete těšit na zajímavý program, kterým si zpestříme naše putování. Tentokrát se vydáme prozkoumat krajinu mezi Višňovou a Jindřichovicemi pod Smrkem. Pomalu hledejte všechny věci, které na tuto výpravu potřebujete, protože již příští víkend vyrážíme! Těšíme se!

Zpráva 12. 5. 2019

Kronika- Výprava - kolem dokola - A je to tu - v kronice naleznete výpravu „kolem dokola“, tak koukněte, jak jsme si ji užili...