Aktuality

Zpráva 21. 1. 2020

Výprava do bazénu a na běžky - Ahoj kluci! Ano, vidíte správně! Vlivem ne moc štědrého zimního počasí nenapadlo pro sjezdaře dostatek sněhu a než riskovat jízdu po trávě, rozhodli jsme se, že pro ně uspořádáme výpravu do bazénu a pak na místní pizzu, zatímco běžkaři vyrazí na čerstvou stopu ze Smědavy do Bedřichova. Věříme, že každý z vás si vybere to, na co má větší chuť. :)

Zpráva 7. 1. 2020

Hlásínek na leden 2020 - Lednový Hlásínek si již můžete pročíst na našem webu, tak neváhejte...

Zpráva 5. 1. 2020

Výprava na lyže - Ahoj, kluci! Zima si zatím v nížinách dává na čas a moc sněhu nenadělila. To nás ovšem nebrzdí v tom, abychom oprášili běžky či sjezdovky (nebo snowboardy) a vyrazili o trochu výše, kde je sněhová pokrývka tak akorát. Běžkaři si vyrazí do Bedřichova užít pohledy na krajinu, zatímco u sjezdařů na Severáku budeme určitě svědky ostře řezaných oblouků. Nicméně se nemusíte bát, na své si přijde jak zkušený mazák, tak i úplný začátečník. Pro obě skupiny platí stejný čas srazu i návratu.

Zpráva 28. 12. 2019

Rozpis akcí na další půlrok - V sekci Aktuality/Akce najdete rozpis akcí, včetně vedoucích co je zajišťují, na další půlrok, tak se těšme na mnoho zážitků, které na nás čekají.

Zpráva 24. 12. 2019

Nejlepší fotky roku 2019 - Připravili jsme pro vás v kronice výběr nejlepších fotek roku 2019 - určitě se podívejte a zavzpomínejte, jaké super akce jsme spolu za poslední rok prožili, je to fakt paráda...

Zpráva 17. 12. 2019

POZOR - návrat z Vánoční výpravy se o hodinu posouvá - Ahoj, vzhledem k plné kapacitě vlaků dochází k hodinovému posunu návratu z Vánoční výpravy a na nádraží ČD přijedeme v neděli 22.12.2019 v 15:20!!!

Zpráva 10. 12. 2019

Vánoční výprava do Desné - Ahoj kluci, také vnímáte tu jedinečnou atmosféru, která je nedílně spjata s prosincem? Vůně cukroví, první sněhové vločky a otevírání okének v adventním kalendáři – to všechno máme spojené s obdobím vánočních svátků, na které se jistě všichni těšíte. Toto sváteční období je důležité zejména proto, že se při něm setkáváme s lidmi, které máme rádi. A věřím, že mezi ně patří i kamarádi z 27. oddílu skautů. Je vždy moc krásné, když se koncem prosince sejdou mladší i starší členové našeho oddílu a zasednou spolu jako jedna velká rodina ke štědrovečernímu stolu. V letošním roce nás čeká menší změna, jelikož se místo do Janova vydáme do horské základy v Desné, kterou někteří určitě znáte. Těšit se můžete nejen na zábavný program, ale také na tradiční vánoční zvyky a sobotní slavnostní večeři. Věříme, že se nás na této výpravě sejde co nejvíce!

Zpráva 4. 12. 2019

Hlásínek na prosinec 2019 - Prosincový Hlásínek si již můžete pročíst na našem webu, tak neváhejte...

Zpráva 1. 12. 2019

Výprava do lezecké arény - Nazdar kluci! Nastal ten čas nevyzpytatelnosti počasí a my se rozhodli vyrazit na lezeckou stěnu. Změnou oproti předloňsku bude vyzkoušení lezecké arény Makak v Jablonci nad Nisou, kterou jsme již v minulosti navštívili. Tak se můžete těšit na spoustu nových cest a zážitků ;-) Ale nebojte! Výpravu zvládnou jak zkušení lezci, tak i úplní začátečníci, které vše potřebné naučíme a postaráme se o ně. V sobotu se na vás budu těšit.

Zpráva 24. 11. 2019

Kronika z Podzimek je na světě - Podívejte se, jak jsme prožili společnou vícedenní Podzimní výpravu. A jako bonus naleznete v Kronice i nějaké další schůzky.