Aktuality

Zpráva 13. 11. 2019

Kronika opět doplněna - Mrkněte na fotky z našich akcí - stojí to za to...

Zpráva 5. 11. 2019

Hlásínek na listopad 2019 - Listopadový Hlásínek si již můžete pročíst na našem webu, tak neváhejte...

Zpráva 5. 11. 2019

Výprava s Trpaslíky - Ahoj kluci, již tuto sobotu nás čeká dobrodružná výprava do okolí Malé Skály. Budeme pomáhat trpasličímu veliteli, stát se tím nejlepším ze všech. Nečeká nás ale jenom toto. Dále budeme moci obdivovat skalní útvary, které vznikaly mnohá tisíciletí a kterými je tamější lokalita vyhlášená. Doufám tedy, že vás neodradí ani případné horší počasí a vyrazíte společně s námi. :)

Zpráva 25. 10. 2019

Kronika za září - V kronice již najdete všechny naše zářijové akce, tak se koukněte, co vše jsme spolu zažili.

Zpráva 13. 10. 2019

Vesmírné podzimní prázdniny 2019 - Ahoj kosmonauti, děkuji, že jste přijali výzvu, která bude mít zcela zásadní dopad pro život na naší planetě v podobě, jak ho známe dnes. Čeká na vás nesnadná a velmi nebezpečná cesta pustým vesmírem, který skrývá řadu nebezpečí. Vzhledem k vašim dosavadním zkušenostem pevně věřím, že to dokážete a najdete vhodnou obyvatelnou planetu, která by se mohla stát naším novým domovem. Očekáváme Vás na našem plně a luxusně vybaveném kosmodromu v Nové Pace, kde vše započne. Pro splnění této mise si s sebou nezapomeňte přibalit řádnou dávku odvahy a odhodlání. Pro zvýšení šancí bude potřebné, aby vás dorazilo co nejvíce.
Kvůli přípravám zázemí na vesmírný let potřebujeme nejpozději do středy 23.10.2019 vědět, zda se zúčastníte.

Zpráva 9. 10. 2019

Kronika - výprava na Smrk - A máme tu v Kronice první letošní výpravu na Smrk, tak mrkněte, co jsme spolu užili.

Zpráva 8. 10. 2019

Výprava do divočiny - Ahoj kluci, už v sobotu nás čeká výprava, na které si užijeme jednak spoustu srandy, a na straně druhé taky někomu pomůžeme. Budeme pomáhat na akci Nálet v okolí Lidových sadů se spoustou dalších skautů z Liberce. Čeká nás čištění a uklízení jedné přírodní lokality. A abychom si užili i trochu srandy, tak se poté vydáme prozkoumat okolí. Protože tu již máme podzim, tak nezapomeňte na teplé oblečení, které se však může umazat. :)

Zpráva 2. 10. 2019

Hlásínek na říjen 2019 - Říjnový Hlásínek si již můžete pročíst na našem webu, tak neváhejte...

Zpráva 2. 10. 2019

Kronika - tábor 2019 - A je to tu - kronika z našeho tábora. Zavzpomínejte na krásné chvíle, které jsme společně prožili...

Zpráva 30. 9. 2019

V.I.P. výprava do Šťastné země - Nazdar kluci, tak je to tady! Máme tu konečně první VIP výpravu v tomto školním roce, což samozřejmě znamená, že je vskutku exkluzivní a rozhodně je na co se těšit. Vydáme se totiž do přírodního zábavního parku Šťastná země, který se nachází nedaleko Turnova. Připravit se můžete na trampolíny, lanovky, ZOO nebo třeba lesní geopark. Takže popadněte svoje VIP kartičky a vyražte, ať se nás v sobotu na nádraží sejde co nejvíce.