Aktuality

Zpráva 20. 3. 2018

Kronika z Jarňasů a dalších akcí - V sekce Kronika již naleznete fotky i videa z Jarňasů, VIP výpravy na bowling a laser game i několik schůzek, tak mrkněte...

Zpráva 20. 3. 2018

Velikonoční výprava do Jirkova u Železného brodu - Jak již jistě všichni tušíte, blíží se nám jedna z našich celostřediskových akcí – společná Velikonoční výprava! Tentokrát se vydáme do Jirkova u Železného brodu. Rozhodně neváhejte a přijeďte v co nejhojnějším počtu, nenechte si ujít tu jedinečnou šanci prohnat holky jak z 28. oddílu, tak od Vlčat a vykoledovat si tak něco navíc před Velikonočním pondělkem! Mimo koledu, možnost vidět se i s ostatními členy střediska a výborně prožitým víkendem se můžete těšit i na doprovodný program, který je však tentokrát skryt ve skořápce tajemství! Těšíme se na vás a doufáme, že se sejdeme v co nejhojnějším počtu! Účast dejte, prosím, vědět do neděle 25. 3. 2018

Zpráva 7. 3. 2018

Výprava - Městská hra se střediskem Ještěd - Přenes se s námi do 30. let devatenáctého století. Hlava největšího mafiánského klanu v Lost Heaven svolala největší setkání mafiánských rodin všech dob. Přijď v sobotu 10. března do Mafiánského domu v Bankovní čtvrti, a dozvíš se víc!

Zpráva 6. 3. 2018

Hlásínek na březen 2018 - Březnový Hlásínek již naleznete na našem webu, tak se podívejte...

Zpráva 20. 2. 2018

Fotky z lyží a ze schůzek - V kronice již naleznete nejnovější fotky z naší lyžařské výpravy i z předcházejících schůzek, tak se mrkněte...

Zpráva 12. 2. 2018

VIP výprava na bowling a laser game - Ahoj! V sobotu se společně vydáme na bezvadnou VIP výpravu do zábavního centra Babylon, kde si společně zahrajeme bowling a laser game. Doufáme, že máte připraveny své V.I.P. karty, aby se nás tam sešlo co nejvíce a pořádně si to společně užili. Nezapomeňte si s sebou dobrou náladu, a hlavně dobrou mušku :), která se vám bude hodit na bowlingu a na laser game.

Zpráva 11. 2. 2018

Jarní prázdniny v Hostinném - lísteček - Ahoj kluci! Jistě se již moc těšíte na jarní prázdniny a není lepší místo k trávení těchto chvil, než je skautský kruh. Jako každý rok se na výpravu vydáme i s 28. oddílem skautek. Stejně jako minulý rok budeme ve skautské základně střediska Dobráček Hostinné, jenž je vybavená vším, co bychom mohli potřebovat. Můžete se těšit na skvělou dávku programu a zábavy. Takže doufám, že se sejdeme v hojném počtu. Svou účast, prosím, nahlaste do schůzky 21. 2. 2018.

Zpráva 7. 2. 2018

Hlásínek na únor 2018 - Únorový Hlásínek již naleznete na našem webu, tak se podívejte...

Zpráva 7. 2. 2018

Výprava na lyže - lísteček - Nazdar kluci! Tak se nám počasí konečně vrátilo do zimního hávu a my můžeme opět společně vyrazit na lyže! Běžkaři se pojedou již tradičně podívat do Bedřichova a sjezdaři se vydají zdolávat svahy v Hraběticích. A jelikož může být sobotní výprava poslední šancí vydat se společně na pořádnou lyžovačku, nemá cenu váhat s účastí. :)

Zpráva 30. 1. 2018

Kronika z výpravy na boby - Fotky z výpravy na boby i z předcházejících schůzek si již můžete prohlédnout v kronice, tak neváhejte, stojí to zato..