Narozeninová párty 7. 9. 2007
Členové: Mloci: Luck
Tučňáci: Davis
Zápis do kroniky Zapsal: Luck
Narozeninová párty na oslavu 100 let skautingu. Tak zněl název této akce. Hned na začátku jsme měli možnost vybral si jedno zvíře, které by jsme chtěli jako stauti adoptovat. Pokud jse nepletu (ale nejsem si jistej) tak to celkem s přehledem vyhrál Bobr nrbo Rys či nějaká tomu podobná havěť :-D . Společně se soutěží jsme při vstupu dostali malý dárek a vzhledem k mizivé účasti ho většina z vás dostane pod stromeček na Vánoční výpravě. Jinak mezi dvě nejoblíbenější atrakce patřil Paintball - Kimák si myslel, že to bude s opravdickými paintballkami a tak si vzal tu svoje i se všemi chrániči. O to větší bylo jeho sklamání, když zjistil, že místo paintballek ho čekaly pouze dětské vodní pistolky. Tou druhou největší atrakcí bylo asi karaoke, kde si mohl každý vyskoušet zaspívat před publikem. K závěru na každého čekal dort (škoda že jste tam nebyly) a po najezení jsme se vydali vyplnit číslici 100, což se nám díky velké účasti jiných oddílu celkem solidně podařilo. Úplně na závěr bylo naším úkolem schodit fotograla, který nás fotil, když jsme stály ve 100vce, schodit dolů ze stromu. Po splnění tohoto úkolu jsme se všichni pokojně rozešli domů.