Historie oddílu

Náš oddíl byl založen 7. září 1983 jako třetí oddíl střediska Mustang (odtud starý název "Trojka"). Mezi první vedoucí našeho oddílu patří Polednice, Meke a Mourek. Prvními nováčky v té době byli například Kiwi, Kondor, Plamínek, Šotek a Mravenec. Postupem času se ve vedení oddílu vystřídali také Karla, Špunt, Vítek, Kiwi, Muf a Zip (který vede oddíl do dnes).

Náš oddíl měl skoro vždy dvě družiny a to Tučňáky a Mloky. Avšak několikrát v historii byly chvíle, kdy se náš oddíl rozrostl až na družiny tři (s názvem Krtci, nebo Jezevci). Chvíli tu fungovala i roverská družina Vlci.

O něco málo níže si můžete prohlédnout složení našeho oddílu od jeho založení až dodnes. Jsou tu napsaní opravdu všichni, jenž tu vydrželi alespoň jeden tábor. Civilní jméno je vždy uvedeno pouze jednou a to v roce, kdy dotyčný člověk vstoupil do oddílu.

 2018 - 2019
Táborová hra???
Vedoucí:Zip
Zástupci:Klíšťák, Beebob
Oldskauti:Kim, Kiwi, JR
Roveři:Králík, Bobr, Opic, Net, Loutka, Neuro, Gepard, Soptík, Bizon, Marvin, Mára, Vítek
Klubovna:Skautská základna Hanychov
Tábořiště:???
MLOCITUČŇÁCI
Jenda
Smíšek
Honey
Piškot
Sechy
Lukáš
Radim
Šimon
Filip
Brouk
Honza
Filip 2
Dave
Lukáš 2
Emet (Vadim Stoika)
Soudek (Ondřej Ištok)
Grizzly
Šmuel
Kaktus
Vlk
Svišť
Vašek
Martin
Medík
Henry
Leo
Žralok
Jestřáb (Matyáš Löbl)
Medvěd (Kryštof Löbl)
Kuba (Jakub Přenosil)
Kryštof (Kryštof Klouček)
 2017 - 2018
Táborová hraVesmír - putování po galaxiích
Vedoucí:Zip
Zástupci:Klíšťák, Beebob
Oldskauti:Kiwi, Muf, Krab, Kim, J.R., Křižák, Honza st., Roxtidy, Chip
Roveři:Králík, Bobr, Opic, Rak, Chip, Net, Soptík, Gepard, Marvin, Mára, Bizon, Loutka, Neuro, Vítek, Krtek
Klubovna:Skautská základna Hanychov
Tábořiště:Vápno - Vyvěračka
MLOCITUČŇÁCI
Jenda
Smíšek
Honey
Piškot
Šimon
Radim
Filip
Brouk
Honza
Dave
Lukáš 2
Filip 2
Emet
Soudek
Vašek 2
Dan
Grizzly
Šmuel
Kaktus
Svišť
Vlk
Martin
Henry
Medík
Leo
Žralok
Jestřáb
Medvěd
Kuba
Kryštof
 2016 - 2017
Táborová hraHledání ztraceného domova - Indiáni
Foto z akce
Vedoucí:Zip
Zástupci:Klíšťák, Beebob
Oldskauti:Kim, JR, Chechta, Kiwi, Muf, Svišť st., Jack, Roxtidy
Roveři:Králík, Bobr, Neuro, Opic, Net, Soptík, Bizon, Mára, Gepard, Marvin, Vítek
Klubovna:Skautská základna Hanychov
Tábořiště:Vápno - Vyvěračka
MLOCITUČŇÁCI
Jenda
Smíšek
Honey
Piškot
Samsung
Sechy
Lukáš
Radim
Šimon
Filip
Brouk
Honza
Lukáš 2 (Lukáš Janda)
Dave (David Bureš)
Grizzly
Krtek
Šmuel
Kaktus
Svišť
Vlk
Martin
Vašek
Medík
Henry
Leo
Theo
Žralok (Timothy Highfield)
Filip 2 (Filip Kmínek)
Kryštof (Kryštov Löbl)
Matyáš (Matyáš Löbl)
 2015 - 2016
Táborová hraHobit
Foto z akce
Vedoucí:Zip
Zástupci:Klíšťák, Beebob
Oldskauti:Bobr, Šikula, Kim, JR, Krab, Honzík, Kiwi, Jack, Křižák, Roxtidy, Chip, Tim
Roveři:Net, Opic, Králík, Neuro, Luck, Marvin, Gepard, Soptík, Rak, Vítek, Loutka
Klubovna:Skautská základna Hanychov
Tábořiště:Vápno - Vyvěračka
MLOCITUČŇÁCI
Jenda
Bizon
Piškot
Honey
Smíšek
Samsung
Sechy
Ondra (Ondřej Adamec)
Lukáš (Lukáš Choma)
Šimon (Šimon Novotný)
Radim (Radim Kolář)
Brouk (Jaroslav Konečný)
Filip (Filip Gebouský)
Honza (Jan Doubek)
Mára (Marek Dědek)
Grizzly
Krtek
Kaktus
Svišť
Šmuel
Vlk
Martin
Vašek
Henry (Henry Highfield)
Medík (Ondřej Machián)
Leo (Leonard Blažek)
Theo (Theodor Blažek)
 2014 - 2015
Táborová hraVýzvědné služby
Foto z akce
Vedoucí:Zip
Zástupci:Klíšťák, Beebob
Oldskauti:Kiwi, Muf, Medvěd, Jack, Svišť st., Poletuška, JR, Křižák, Akéla, Krab, Chechta, Dale, Honzík (parsifal), Luňák, Šíp
Roveři:Králík, Bobr, Net, Chip, Tim, Šikula, Kim, Opic, Rak, Luck, Roxtidy, Neuro
Klubovna:Skautská základna Hanychov
Tábořiště:Vápno - Vyvěračka
MLOCITUČŇÁCI
Marvin
Bizon
Krtek (Tomáš Krsek)
Piškot
Honey
Majkl
Beny (Ondřej Beníček)
Tomáš (Tomáš Holík)
Ondra 3 (Ondřej Volf)
Samsung (Filip Šprdlík)
Gepard
Soptík
Marek
Grizzly
Orel
Jenda
Smíšek
Shrek
Kaktus (Ondřej Dědek)
Loutka (Ondřej Holubec)
Svišť (Jakub Neckář)
Šmuel (Jakub Svatuška)
Vašek (Václav Matys)
Vlk (Prokop Martínek)
Martin (Martin Svatuška)
 2013 - 2014
Táborová hraCesta k člověku
Foto z akce
Vedoucí:Zip
Zástupci:Klíšťák, Beebob, Kim
Oldskauti:J.R., Křižák, Lišák, Radar, Medvěd, Kiwi, Muf, Jack, Svišť, Potetuška, Kobra, Krab, Roxtidy
Roveři:Bobr, parsifal, Opic, Luck, Luňák, Rak, Kája, Šíp, Chip, Králík, Dale, Net
Klubovna:Skautská základna Hanychov
Tábořiště:Vápno - Vyvěračka
MLOCITUČŇÁCI
Marvin
Bizon
Soptík
Bárt
Shrek
Jenda
Smíšek (Petr Vašák)
Honey (Jan Kánský)
Pepa
Majkl (Michael Hádek)
Gepard
Levhart
Marek
Grizzly
Piškot
Orel
Tomáš
Ondra (Ondřej Dědek)
Vašek (Václav Štěch)
 2012 - 2013
Táborová hraZtraceni
Foto z akce
Vedoucí:Zip
Zástupci:Klíšťák, Beebob, Kim
Oldskauti:J.R., Křižák, Lišák, Radar, Medvěd, Kiwi, Muf, Jack, Svišť, Potetuška, Kobra, Krab, Roxtidy
Roveři:Bobr, parsifal, Opic, Luck, Luňák, Rak, Kája, Šíp, Chip, Králík, Dale
Klubovna:Skautská základna Hanychov
Tábořiště:Vápno - Vyvěračka
MLOCITUČŇÁCI
Blesk
Marvin
Soptík
Bárt
Žabák
Bizon
Poletuška
Petr (Petr Vašák)
Honza (Jan Kánský)
Jenda (Jan Matějčík)
Sokol (Petr Dlouhý)
Pepa (Josef Podzemský)
Net
Gepard
Levhart
Marek
Kuba
Vašek
Orel
Tomáš (Tomáš Krsek)
Diablo (Filip Grundza)
Grizzly (Matyáš Neckář)
Piškot (Jakub Ištok)
 2011 - 2012
Táborová hraHollywood
Foto z akce
Vedoucí:Zip
Zástupci:Kim
Oldskauti:J.R., Křižák, Lišák, Radar, Medvěd, Kiwi, Muf, Jack, Svišť, Potetuška, Kobra, Krab, Roxtidy
Roveři:Bobr, parsifal, Klíšťák, Opic, Beebob, Luck, Luňák, Rak, Kája, Šíp, Chip, Králík, Dale
Klubovna:Skautská základna Hanychov
Tábořiště:Vápno - Vyvěračka
MLOCITUČŇÁCI
Blesk
Marvin
Marián
Soptík
Bárt
Vašek
Bizon
Poletuška (Josef Šidlo)
Žabák (Matyáš Řádek)
Net
Gepard
Levhart
Banán
Kuba
Marek
Radim
Roland
Jožka
Orel (Matěj Vorlíček)
Tomáš (Tomáš Kabátek)
 2010 - 2011
Táborová hraNASA - dobývání Měsíce
Foto z akce
Vedoucí:Zip
Zástupci:Kim
Oldskauti:J.R., Křižák, Lišák, Radar, Medvěd, Kiwi, Muf, Jack, Svišť, Potetuška, Kobra, Krab, Roxtidy
Roveři:Bobr, parsifal, Klíšťák, Opic, Beebob, Luck, Luňák, Rak, Kája, Šíp, Chip, Králík, Dale
Klubovna:Skautská základna Hanychov
Tábořiště:Vápno - Vyvěračka
MLOCITUČŇÁCI
Blesk
Marvin
Tornádo
Soptík
Marián
Vojta
Kuba 2
Bárt (Dominik Zolák)
Bizon (František Janda)
Vašek (Václav Pavlů)
Michal 2 (Michal Šubrt)
Net
Gepard
Levhart
Banán
Kuba
Marek
Radim (Radim Neumann)
Roland (Roland Neumann)
Michal (Michal Květ)
 2009 - 2010
Táborová hraObsazování ČR - Armáda
Foto z akce
Vedoucí:Zip
Zástupci:Kim
Oldskauti:Medvěd, Kiwi, Muf, Jack, Svišť, Potetuška, Kobra, Dale, Krab
Roveři:J.R., Křižák, Radar, Bobr, Lišák, parsifal, Cvrček, Klíšťák, Opic, Roxtidy, Beebob, Luck, Luňák, Rak, Kája, Šíp, Králík
Klubovna:Skautská základna Hanychov
Tábořiště:Vápno - Vyvěračka
MLOCITUČŇÁCI
Chip
Marvin
Tornádo
Soptík
Banán
David
Dominik (Dominik Wieser)
Dominik 2 (Dominik Pafumi)
Lukáš (Lukáš Kubíček)
Vojta (Vojtěch Blažek)
Kuba 2 (Jakub Blažek)
Net
Blesk
Gepard
Levhart
Kuba
Pompo
Marek (Marek Dědek)
Marián (Marián Mierny)
 2008 - 2009
Táborová hraDivoký západ
Foto z akce
Vedoucí:Zip
Zástupci:Kim
Oldskauti:Medvěd, Kiwi, Muf, Jack, Svišť, Potetuška, Kobra, Dale, Krab
Roveři:J.R., Křižák, Radar, Bobr, Lišák, parsifal, Cvrček, Klíšťák, Opic, Roxtidy, Beebob, Králík
Klubovna:Skautská základna Hanychov
Tábořiště:Vápno - Vyvěračka
MLOCITUČŇÁCI
Luck
Luňák
Rak
Chip
Net
David
Banán (Filip Durdis)
Tornádo (David Folwarczny)
Soptík (Jiří Vosáhlo)
Levhart (Vladimír Kopejska)
Hurikán (Tomáš Hanyk)
Kája
Šíp
Kryton
Pompo
Kuba (Jakub Janků)
Rychlík (Vít Kratochvíl)
Marvin (Matyáš Špringl)
Blesk (Richard Medlík)
Gepard (Jan Svatuška)
 2007 - 2008
Táborová hraPersie
Foto z akce
Vedoucí:Zip
Zástupci:Kim, Krab
Oldskauti:Medvěd, Kiwi, Muf, Jack, Svišť, Akéla, Potetuška, Kobra, Dale
Roveři:J.R., Křižák, Radar, Bobr, Lišák, parsifal, Cvrček, Klíšťák, Opic, Roxtidy, Beebob, Králík
Klubovna:Skautská základna Hanychov
Tábořiště:Vápno - Vyvěračka
MLOCITUČŇÁCI
Luck
Luňák
Rak
Chip
Matěj
Net
David (David Křeček)
Kája
Šíp
Kryton
Pompo
Holly
guliso
 2006 - 2007
Táborová hraPo stopách ztracené expedice
Foto z akce
Vedoucí:Kim
Zástupci:Zip, Krab
Oldskauti:Medvěd, Kiwi, Muf, Jack, Svišť, Akéla, Potetuška, Kobra
Roveři:J.R., Křižák, Radar, Bobr, Lišák, Mamut, parsifal (Honza), Dale, Cvrček, Králík
Klubovna:Skautská základna Hanychov
Tábořiště:Vápno - Vyvěračka
MLOCITUČŇÁCI
Klíšták
Šíp
Opic
Luck
Luňák
Marek (Marek Šťovíček)
Chip
Matěj (Matěj Štula)
Pepa (Josef Nohýnek)
guliso (Lukáš Jandík)
Roxtidy
Beebob
Kája
Pompo
Kryton
Rak (Václav Dlask)
Holly (Lukáš Deszö)
Tomáš 0 (Tomáš ?)
Net (Tomáš Fogl)
 2005 - 2006
Táborová hraKelti
Foto z akce
Vedoucí:Zip
Zástupci:Kim
Oldskauti:Medvěd, Kiwi, Muf, Jack, Svišť, Akéla
Roveři:J.R., Křižák, Radar, Bobr, Lišák, Mamut, Honza, Dale, Krab, Králík
Klubovna:Skautská základna Hanychov
Tábořiště:Vápno - Vyvěračka
MLOCITUČŇÁCI
Cvrček
Šíp
Opic
Rak
Luňák
Kája
Lukáš (Lukáš Deszö)
Luboš (Luboš Šimek)
Roxtidy
Klíšťák
Beebob
Luck
Pompo
Kryton
Chip (Jakub Štula)
 2004 - 2005
Táborová hraPiráti
Foto z akce
Vedoucí:Zip
Zástupci:Kim, Krab, Pavouk
Oldskauti:Medvěd, Kiwi, Muf, Jack, Svist
Roveři:Chechta, Akéla, Poletuška, J.R., Křižák, Radar, Bobr, Lišák, Mamut, Králik
Klubovna:Skautská základna Hanychov
Tábořiště:Vápno - Vyvěračka
MLOCITUČŇÁCI
Dale
Klíšťák
Cvrček
Opic
Luňák
Rak
Luck
Kája (Karel Šťovíček)
Honza
Roxtidy
Beebob
Šíp
Pompo
Kryton (Kryštof Stieber)
Marek (Marek Šťovíček)
 2003 - 2004
Táborová hraRallye Paris - Dakar
Foto z akce
Vedoucí:Zip
Zástupci:Kim, Krab, Pavouk
Oldskauti:Medvěd, Kiwi, Muf, Jack, Svišť
Roveři:Chechta, Akéla, Poletuška, J.R., Křižák, Radar, Bobr
Klubovna:Skautská základna Hanychov
Tábořiště:Vápno - Vyvěračka
MLOCITUČŇÁCI
Lišák
Dale
Honza
Opic
Cvrček
Rak
Luňák
Luck (Patrick Kusebauch)
Mamut
Králík
Čili
Klíšťák
Orel
Šíp
Pompo (Vlastimil Petera)
 2002 - 2003
Táborová hraOsidlování planety
Foto z akce
Vedoucí:Zip
Zástupci:Jack, Svišť
Oldskauti:Medvěd, Kiwi, Muf
Roveři:Krab, Pavouk, Kim, Poletuška, Akela, Klokan, Chechta
Klubovna:Skautská základna Hanychov
Tábořiště:Vápno - Vyvěračka
MLOCITUČŇÁCI
J.R.
Lišák
Čili
Honza
Mamut
Klíšťák
Orel
Dale
Luňák (Antonín Dománek)
Šíp (Tomáš Richtr)
Roxtidy (Josef Kryštof)
Radar
Králík
Křižák
Bobr
Kobra
Opic
Cvrček
Tygr
Rak (Václav Dlask)
Aleš (Aleš Vaníček)
Tomáš (Tomáš Štěpánek)
Beebob (Josef Kovačič)
 2001 - 2002
Táborová hraStarověké Řecko
Foto z akce
Vedoucí:Zip
Zástupci:Jack, Svišť
Oldskauti:Medvěd, Kiwi, Muf
Roveři:Krab, Pavouk, Kim, Poletuška, Akela, Hugo
Klubovna:Skautská základna Hanychov
Tábořiště:Vápno - Vyvěračka
MLOCITUČŇÁCI
J.R.
Lišák
Klokan
Čili
Honza
Mamut
Klíšťák (Vojtěch Dlask)
Orel (Jiří Fanta)
Dale (Jakub Trsek)
Křižák
Králík
Bobr
Radar
Kobra
Opic (Antonín Picek)
Cvrček (Marek Jarisch)
Tygr (Robert Bayer)
Chip (Filip Tylichtr)
 2000 - 2001
Táborová hraŠpioni
Foto z akce
Vedoucí:Zip
Zástupci:Jack, Svišť
Oldskauti:Kiwi, Muf, Medvěd
Roveři:Krab, Pavouk, Kim
Klubovna:Rochlice
Tábořiště:Vápno - Vyvěračka
MLOCITUČŇÁCI
J.R.
Lišák
Miloš
Hugo
Klokan
Čili
Honza (Jan Jandík)
Mamut (Pavel Šlajch)
Křižák
Králík
Bobr (Miloslav Kuchař)
Poletuška
Mrkef
Radar
Kobra (Jakub Jandík)
Fufík (František Hubka)
 1999 - 2000
Táborová hraPravěk
Foto z akce
Vedoucí:Zip
Zástupci:Kiwi, Muf
Oldskauti:Medvěd, Jack, Svišť, Kondor
Roveři:Krab, Ota, Pavouk, Kim, Medvěd
Klubovna:Rochlice
Tábořiště:Vápno - Vyvěračka
MLOCITUČŇÁCI
J.R.
Miloš
Hugo
Slávek
Lišák
Nesquik
Bizon (Ondřej Hoffman)
Dušan (Dušan Sedláček)
Matěj (Matěj Filounek)
Kuba (Jakub Jandík)
Křižák
Králík
Poletuška
Balvan
Sysel
Zajíc
Mrkef (Tomáš Kolafa)
Jirka (Jirka Mourek)
Radar (Michal Vrátný)
Čili (Jiří Müler)
 1998 - 1999
Táborová hraCesta kolem světa za 21 dní
Vedoucí:Muf
Zástupci:Kiwi, Vítek
Oldskauti:Kondor, Jack, Medvěd
Roveři:Svišť, Zip, Krab, Ota
Klubovna:Rochlice
Tábořiště:Vápno - Vyvěračka
MLOCITUČŇÁCIJEZEVCI
Pavouk
Miloš
Králík (Lukáš Malý)
Sysel (Petr Zoul)
Nesquik (Tomáš Marák)
Kim
Poletuška
Slávek
Křižák (Štěpán Picek)
Lišák (Aleš Bělohradský)
Medvěd
J.R.
Hugo
Balvan (Lukáš Vítek)
Zajíc (Tomáš Březina)
 1997 - 1998
Táborová hraIndiáni
Vedoucí:Muf
Zástupci:Kiwi, Vítek
Oldskauti:Kondor, Jack, Medvěd
Roveři:Svišť, Zip
Klubovna:Rochlice
Tábořiště:Vápno - Vyvěračka
MLOCITUČŇÁCI
Krab
Pavouk
Miloš
Hugo (Jan Kryštof)
Poletuška (Michal Dáňa)
Medvěd
Kim
J.R.
Slávek (Miloslav Kuchař)
 1996 - 1997
Táborová hraPohádka
Vedoucí:Kiwi
Zástupci:Vítek, Muf
Oldskauti:Kondor, Jack, Medvěd
Roveři:Svišť, Aleš, Zip
Klubovna:Rochlice
Tábořiště:Vápno - Vyvěračka
MLOCITUČŇÁCI
Krab
Frenky
Orel
Pavouk
Miloš (Miloš Vnouček)
Medvěd
Kim
Puštík
Ota
J.R. (Jaroslav Bartoň)
 1995 - 1996
Táborová hraUniversita Vis Maior
Vedoucí:Kiwi
Zástupci:Vítek, Muf
Oldskauti:-
Roveři:Svišť, Mýval, Aleš
Klubovna:Rochlice
Tábořiště:Cesta Poznání & Vápno - Vyvěračka
MLOCITUČŇÁCI
Frenky
Krab
Orel
Světošlápek
Pavouk (Martin Křížek)
Tomáš (Tomáš Hájek)
Drápek
Zip
Medvěd
Kim
Puštík (Jakub Němec)
Ota (Ota Frühauf)
 1994 - 1995
Táborová hraCesta k pramenům
Vedoucí:Kiwi
Zástupci:Vítek, Muf
Oldskauti:-
Roveři:Jack, Svišť, Medvěd, Aleš
Klubovna:Rochlice
Tábořiště:Vápno - Vyvěračka
MLOCITUČŇÁCI
Fili
Orel (Luboš Taraba)
Frenky (Jan Němec)
Krab (Tomáš Kvapil)
Drápek (Vojtěch Pecina)
Světošlápek (Petr Šlajch)
Zip
Medvěd (Lukáš Polák)
Fru-Fru (Michal Stehlík)
Kim (Jiří Mareš)
Cvrček (Petr Čermák)
 1993 - 1994
Táborová hraIndie (rytíři)
Vedoucí:Vítek
Zástupci:Kiwi
Oldskauti:Polednice, Mourek
Roveři:Muf, Medvěd, Jack, Aleš, Rak
Klubovna:Hanychov, Rochlice
Tábořiště:Vápno - Vyvěračka
MLOCITUČŇÁCI
Mýval
Monty
Kulík
Dale
Martin (Martin Budina)
Robin
Svišť
Zip
Fili
Šídlo
 1992 - 1993
Táborová hraZ2
Vedoucí:Vítek
Zástupci:Kiwi
Oldskauti:Polednice, Mourek, Špunt
Roveři:Muf, Medvěd, Jack, Sup, Rak
Klubovna:Rochlice, Hanychov
Tábořiště:Vápno - Vyvěračka
MLOCITUČŇÁCI
Aleš
Mýval
Monty
Kulík
Kocour
Dale (Jakub Hemelík)
Robin
Svišť
Zip
Fredy
Fili (Tomáš Tesař)
Šídlo (Štěpán Pilař)
 1991 - 1992
Táborová hraIndiáni
Vedoucí:Micky
Zástupci:Vítek, Kidy
Oldskauti:Špunt, Mourek, Polednice
Roveři:Plamínek, Kondor, Kiwi, Muf, Medvěd
Klubovna:Rochlice
Tábořiště:Vápno - Vyvěračka
MLOCITUČŇÁCI
Aleš
Rak
Kocour
Mýval
Monty
Kulík (Filip Kopecký)
Sup
Robin
Jack
Svišť
Zip
Einstein
Fredy-Stoupa (Ondřej Pastrnka)
 1990 - 1991
Táborová hraKolem světa - Mustang Tour
Vedoucí:Špunt
Zástupci:Mourek, Kiwi
Oldskauti:Dick, Vítek, Ferda, Polednice
Roveři:Plamínek, Mravenec, Kondor, Kiwi, Muf
Klubovna:Lužická
Tábořiště:Vápno - Vyvěračka
MLOCITUČŇÁCIJEZEVCI
Medvěd
Aleš
Rak
Sup
Robin
Hynek
Svišť
Zip (Ondřej Petrovský)
Jack
Kocour
Mýval
Einstein
Monty (Jiří Rylich)
 1989 - 1990
Táborová hraCesta do Amazonie
Vedoucí:Karla
Zástupci:Dick, Vítek
Oldskauti:Polednice, John, Špunt, Mourek, Kopča
Roveři:Plamínek, Mravenec, Kondor, Šotek, Kiwi
Klubovna:Rochlice
Tábořiště:Vápno - Vyvěračka
MLOCITUČŇÁCI
Medvěd
Aleš
Rak
Jack-Jogurt
Kocour
Einstein
Muf
Sup
Robin
Mýval
Svišť
Hynek (Hynek Novotný)
 1988 - 1989
Táborová hraČerný muž
Vedoucí:Karla
Zástupci:Špunt, Mourek, Dick
Oldskauti:-
Roveři:Plamínek, Šotek, Kondor, Kiwi, Mravenec
Klubovna:Rochlice
Tábořiště:Vápno - Vyvěračka
MLOCITUČŇÁCI
Medvěd
Sup
Jack
Aleš (Aleš Kocourek)
Rak (Jan Březina)
Kocour (Jan Pavliš)
Muf
Vilda
Orlík
Robin (Martin Žid)
Mýval (Martin Čepela)
Svišť (David Mareš)
 1987 - 1988
Táborová hraVálka růží
Vedoucí:Polednice
Zástupci:John, Meke, Mourek, Špunt, Ferda, Karla, Kopča
Oldskauti:-
Roveři:Plamínek, Mravenec, Šotek, Kondor
Klubovna:Rochlice
Tábořiště:Jivina-Podhora
MLOCITUČŇÁCI
Rys
Medvěd
Sup
Jestřáb
Muf
Kiwi
Vilda
Jack
Orlík (Karel Kaďourek)
 1986 - 1987
Táborová hraOtrokáři
Vedoucí:Polednice
Zástupci:John, Meke, Mourek, Světlana, Špunt, Ferda, Karla, Kopča
Oldskauti:-
Roveři:-
Klubovna:Rochlice
Tábořiště:Vrtky
MLOCITUČŇÁCIJEZEVCI
Plamínek
Mravenec
Sup (Tomáš Malíř)
Jestřáb (Radek Kolařík)
Šotek
Muf
Vilda
Kiwi
Jack (Jaroslav Staněk)
= Krtci:
Kondor
Rys
Pif
Medvěd (Martin Mrázek)
 1985 - 1986
Táborová hraDobývání Ameriky
Vedoucí:Polednice
Zástupci:John, Meke, Mourek, Špunt, Ferda, Karla, Kopča
Oldskauti:-
Roveři:-
Klubovna:Lidové sady
Tábořiště:Farská louka
MLOCITUČŇÁCIJEZEVCI
Plamínek
Mravenec
Kondor
Mecháček
Šotek
Muf
Vilda (Petr Beránek)
Hop (Marek Pavlík)
= Krtci:
Rys
Pif
Kiwi
Rychlonožka (Jindřich Ševčík)
 1984 - 1985
Táborová hraStarověké Řecko (Athény)
Vedoucí:Polednice
Zástupci:John, Meke, Mourek, Špunt, Ferda, Karla
Oldskauti:-
Roveři:-
Klubovna:Lidové sady
Tábořiště:Vojkov u Prahy
MLOCITUČŇÁCI
Mravenec
Rys
Pif
Kondor
Mecháček
Plamínek
Šotek
Kiwi
Kim
Jerry
Muf (Martin Novák)
 1983 - 1984
Táborová hraHledání Uranu
Vedoucí:Polednice
Zástupci:John, Meke, Mourek, Motýlek
Oldskauti:-
Roveři:-
Klubovna:Přehrada, Lidové sady
Tábořiště:Vápno - přední louka
MLOCITUČŇÁCI
Špunt (Tomáš Hampl)
Mravenec (Michal Ryška)
Rys (Pavel Rydlo)
Pif (Pavel Sezama)
Gibon
Mecháček (Jan Bradáč)
Plamínek (Petr Zběhlík)
Ferda (Aleš Ryška)
Kiwi (Šimon Kovář)
Kondor (Václav Bergl)
Šotek (Jakub Hampl)
Kim (Radek Hanzlík)
Jerry (Jakub Veselý)