Datum: | 18.-20. 6. 1993 |
Trasa: | Naše tábořiště Vápno-vyvěračka |
Datum: | 13. 6. 1993 |
Trasa: | Bílý potok - Hubertka - Kočičí kameny - Bílý potok - Oldřichov v Hájích - Liberec |
Datum: | 29. 5. 1993 |
Trasa: | Bílý potok - Frýdlanské Cimbuří - Polední kamny - Holubník - Nová louka - Liberec |
Datum: | 14.-16. 5. 1993 |
Trasa: | Liberec - Varnsdorf - Rybniště - okolí Rybniště - Rybniště - Varnsdorf - Liberec |
Datum: | 2. 5. 1993 |
Trasa: | Bazén |
Datum: | 1. 5. 1993 |
Trasa: | . |
Datum: | 20. 3. 1993 |
Trasa: | Oldřichov v Hájích - Viničná cesta - Farská louka - Oldřichov v Hájích - Liberec |
Datum: | 6.-7. 3. 1993 |
Trasa: | Harcov kostel - Lukášov - údolím Harcovského potoka - sedlo Maliníku - Česká chalupa - Liberec |
Datum: | 27. 2. 1993 |
Trasa: | Josefůf důl - vodopád Jedlové - Rozmezí - Pomezí - Kristiánov - Nová louka - Kanál - Česká chalupa - Liberec |
Datum: | 20. 2. 1993 |
Trasa: | sedlo Maliníku - údolí černé Nisy - přehraha na Černé Nise - Nová loka - Závory - Oldřichov v Hájích |
Datum: | 6. 2. 1993 |
Trasa: | Hamrštejn - Jelení sedlo - Spálený vrch - rozcestí U dvou buků - Kaliště - Ptačí kameny - Černá hora - Výppřež - Horní Hanychov |
Datum: | 23. 1. 1993 |
Trasa: | Harcov Myslivna - Lukášov - Bručour - údolím Harcovského potoka - sedlo pod Fučíkovkou - Čěská chalupa - Lidové sady |
Datum: | 9. 1. 1993 |
Trasa: | Liberec |
Datum: | 20. 12. 1992 |
Trasa: | Liberec - Bílý kostel - Smědá - Bílý kostel - Liberec |
Datum: | 12. 12. 1992 |
Trasa: | Vrtky - Vápno-vyvěračka - Zábrdí - Dolánky - Osečná |
Datum: | 28. 11. 1992 |
Trasa: | Frýdlant - Křižák - Větrov - Sedlo pod Oldřichovským špičákem - Odlrřichov v Hájích |
Datum: | 30.-31. 10. 1992 |
Trasa: | Lidové sady - Mlynářův Kříž - Holubův kříž - Česká chalupa - Sedlo Maliníku - Lichtenekerův pomníček - Černá Nisa - Kříž Dagmar Spinetov¨é - Jahneho pomníček - Hřebínek - Štopych - Ferdinandov - Hejnice - Liberec |
Datum: | 17. 10. 1992 |
Trasa: | . |
Datum: | 2.-4. 10. 1992 |
Trasa: | pátek - Josefůf důl - Partyzánka sobota - Partyzánka - Josefůf důl - Jagerův pomník - Slovanka - Horní Maxov - Bramberk - Horní Maxov - Josefůf důl - Partyzánka neděle - Josefůf důl - Liberec |
Datum: | 19. 9. 1992 |
Trasa: | Oldřichov v Hájích - Hausmann - Červené skály - Poledník - Island - Černá Nisa - Elektrárna - Mlynářův kříž - Liberec |
Datum: | 5. 9. 1992 |
Trasa: | Nové Město pod Smrkem – Smrk – Smědava – Kristiánov – Nová Louka – Maliník – Česká chalupa - Liberec |